Fixes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| Bio|| 0 ||0 ||14 ||-15|| 0 ||0|| 0 ||0|| 0 | | Bio|| 0 ||0 ||14 ||-15|| 0 ||0|| 0 ||0|| 0 | ||
|- | |- | ||
| | | Legend 0 0 15 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Bio 0 0 14 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Meteo 0 0 13 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Ultra 0 0 12 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Deus 0 0 11 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Trekki 0 0 10 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Tachyon 0 0 9 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Terra 0 0 8 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Solace 0 0 7 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Max 15 15 0 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Squire 14 14 0 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Rukieper 13 13 0 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Foras 12 12 0 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Solstice 0 5 0 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Saturn 0 0 0 -15 0 0 1.15 8 20 | ||
|Sabre 7 0 0 -15 0 0 0 0 0 | |||
| | |Spiner 0 0 0 -15 0 0 0 0 0 | ||
|Spire 0 0 0 -15 0 -20 0 0 0 | |||
| | |Attack 0 0 15 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Silence 0 0 14 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Faith 0 0 13 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Faithful 0 0 13 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Elite 0 0 12 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Chimera 0 0 11 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Epic 0 0 10 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Ether 0 0 9 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Amazing 0 0 8 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Criminal 0 0 7 -14 0 0 0 7 0 | |||
| | |Surreal 0 0 7 -14 0 0 0 7 0 | ||
|Major 15 15 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Mareves 14 14 0 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Balpare 13 13 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Orias 12 12 0 -14 0 0 0 0 0 | ||
|Calamity 0 5 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Chasm 0 0 0 -14 0 0 1.15 0 20 | ||
|Sultan 0 0 0 -14 0 0 1.15 0 20 | |||
|Cataclysm 5 0 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
|Celestial 0 0 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Crisis 0 0 0 -14 0 -10 0 0 0 | ||
|Subroc 0 0 0 -14 0 0 0 0 0 | |||
| | |Shooting-Star 0 0 15 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Judgement 0 0 14 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Judgment 0 0 14 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Dispel 0 0 13 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Glacial 0 0 12 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Nova 0 0 11 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Universe 0 0 10 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Guard 0 0 9 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Sergeant 0 0 8 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Royal 15 15 0 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Magus 14 14 0 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Minor 13 13 0 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Banders 12 12 0 -13 0 0 0 0 0 | ||
|Jubilee 0 5 0 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Bliss 0 0 0 -13 0 0 1.15 0 20 | ||
|Blizzard 0 0 0 -13 0 0 0 0 0 | |||
| | |Double 0 0 15 -12 0 0 0 0 0 | ||
|Hell 0 0 14 -12 0 0 0 0 0 | |||
| | |Flare 0 0 13 -12 0 0 0 0 0 | ||
|Bite 0 0 12 -12 0 0 0 0 0 | |||
| | |Chief 0 0 11 -12 0 0 0 0 0 | ||
|Lords 0 0 10 -12 0 0 0 0 0 | |||
| | |Gods 0 0 9 -12 0 0 0 0 0 | ||
|Marquis 0 0 8 -12 0 0 0 0 0 | |||
| | |Spear 0 0 7 -12 0 0 0 5 0 | ||
|Sublime 0 0 0 -12 0 0 0.57 0 15 | |||
| | |Sword 0 0 0 -12 0 -20 0 0 0 | ||
|Berserk 15 15 0 -11 0 0 0 0 0 | |||
| | |Volac 15 15 0 -10 0 0 0 0 0 | ||
|Gridlock 0 0 15 -5 0 0 0 0 0 | |||
| | |Arena 0 0 14 -5 0 0 0 0 0 | ||
|Enlightened 0 0 12 -5 0 0 0 0 0 | |||
| | |Laser 14 14 0 -5 0 0 0 0 0 | ||
|Bandit 0 0 0 -5 15 0 0 0 0 | |||
| | |Stronghold 0 0 0 -5 14 0 0 0 0 | ||
|Orpheus 0 0 0 -5 12 0 0 0 0 | |||
| | |Agareth 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | ||
|Asmodi 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Kobal 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | ||
|Navas 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | |||
|Warrior 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | |||
|King 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Shining 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | ||
|Skud 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Vita 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | ||
|Wizard 14 14 20 0 0 0 0 0 0 | |||
|Hornet 13 13 20 0 0 0 0 0 0 | |||
|Greave 12 12 20 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Aloken 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | ||
|Hound 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Luciper 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | ||
|Proson 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Tobit 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | ||
|Cavallino 15 15 19 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Valkyrie 14 14 19 0 0 0 0 0 0 | ||
|Stein 13 13 19 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Komodo 12 12 19 0 0 0 0 0 0 | ||
|Baehr 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Black 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | ||
|Ghast 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Neophyte 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | ||
|Neopyte 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Zelator 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | ||
|Lion 15 15 18 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Corona 13 13 18 0 0 0 0 0 0 | ||
|Lamia 12 12 18 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Horas 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | ||
|Mage 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Punch 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | ||
|Sabnec 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Soras 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | ||
|Pinch 15 15 17 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Viking 14 14 17 0 0 0 0 0 0 | ||
|Guiness 13 13 17 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Stalker 12 12 17 0 0 0 0 0 0 | ||
|Broken 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Grigori 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | ||
|Kamizin 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Nisroch 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | ||
|Zepplin 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Seraphim 15 15 16 0 0 0 0 0 0 | ||
|Pride 14 14 16 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Imperial 13 13 16 0 0 0 0 0 0 | ||
|Liquid 12 12 16 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Fate 16 16 15 0 0 0 0 0 0 | ||
|Heavens 15 15 15 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Galaxy 14 14 15 0 0 0 0 0 0 | ||
|Raptor's 12 12 15 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Devil 11 11 15 0 0 0 0 0 0 | ||
|Flail 10 10 15 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Pilum 9 9 15 0 0 0 0 0 0 | ||
|Ganymede 0 0 15 0 0 0 1.15 15 20 | |||
| | |Genji 0 0 15 0 0 0 0.57 0 15 | ||
|Garuda 0 0 15 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Gnome 0 0 15 0 0 -30 0 0 0 | ||
|Guardian 0 0 15 0 0 0 0 8 0 | |||
| | |Hawkeye 0 0 15 0 0 0 0 0 0 | ||
|Hera 0 0 15 0 0 -30 0 10 0 | |||
| | |Sephia 11 11 14 0 0 0 0 0 0 | ||
|Blacksoul 10 10 14 0 0 0 0 0 0 | |||
|Ace 0 0 14 0 0 0 0 0 0 | |||
|Dreamless 0 0 14 0 0 0 0 15 0 | |||
| | |Duel 0 0 14 0 0 0 0 0 0 | ||
|Grand 14 14 13 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Frost 12 12 13 0 0 0 0 0 0 | ||
|Amraam 0 0 13 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Scream 18 18 12 0 0 0 0 0 0 | ||
|Hommage 15 15 12 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Zodiac 14 14 12 0 0 0 0 0 0 | ||
|Spike 9 9 12 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Phoenix 0 0 12 0 0 0 0 0 0 | ||
|Crimson 18 18 11 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Ranger 15 15 11 0 0 0 0 0 0 | ||
|Pranger 15 15 11 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Holy 13 13 9 0 0 0 0 0 0 | ||
|Mono 14 14 8 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Solid 14 14 7 0 0 0 0 0 0 | ||
|Hero 15 15 5 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Hyper 15 15 0 0 0 0 0 0 0 | ||
|Asrock 14 14 0 0 0 0 0 0 0 | |||
| | |Gigaarms 12 12 0 0 0 0 0 0 0 | ||
| | |Bane 0 0 0 0 15 -10 0.57 0 15 | ||
| | |Adversary 0 0 0 0 15 -30 0 10 0 | ||
| | |Archrival 0 0 0 0 15 -20 0 9 0 | ||
| | |Challenger 0 0 0 0 15 0 0 0 0 | ||
| | |Traitor 0 0 0 0 15 0 0 15 0 | ||
| | |Blockade 0 0 0 0 14 -30 0 10 0 | ||
| | |Slam 0 0 0 0 0 -40 0 0 0 | ||
| | |Widely 0 0 0 0 0 -40 0 0 0 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 13:50, 24 August 2021
Name | Min | Max | Accuracy | Reattack | Pierce | Weight | V Angle | AdvRange | Overheat | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Legend | 0 | 0 | 15 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bio | 0 | 0 | 14 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Legend 0 0 15 -15 0 0 0 0 0 | Bio 0 0 14 -15 0 0 0 0 0 | Meteo 0 0 13 -15 0 0 0 0 0 | Ultra 0 0 12 -15 0 0 0 0 0 | Deus 0 0 11 -15 0 0 0 0 0 | Trekki 0 0 10 -15 0 0 0 0 0 | Tachyon 0 0 9 -15 0 0 0 0 0 | Terra 0 0 8 -15 0 0 0 0 0 | Solace 0 0 7 -15 0 0 0 0 0 | Max 15 15 0 -15 0 0 0 0 0 | Squire 14 14 0 -15 0 0 0 0 0 | Rukieper 13 13 0 -15 0 0 0 0 0 | Foras 12 12 0 -15 0 0 0 0 0 | Solstice 0 5 0 -15 0 0 0 0 0 | Saturn 0 0 0 -15 0 0 1.15 8 20 | Sabre 7 0 0 -15 0 0 0 0 0 | Spiner 0 0 0 -15 0 0 0 0 0 | Spire 0 0 0 -15 0 -20 0 0 0 | Attack 0 0 15 -14 0 0 0 0 0 | Silence 0 0 14 -14 0 0 0 0 0 | Faith 0 0 13 -14 0 0 0 0 0 | Faithful 0 0 13 -14 0 0 0 0 0 | Elite 0 0 12 -14 0 0 0 0 0 | Chimera 0 0 11 -14 0 0 0 0 0 | Epic 0 0 10 -14 0 0 0 0 0 | Ether 0 0 9 -14 0 0 0 0 0 | Amazing 0 0 8 -14 0 0 0 0 0 | Criminal 0 0 7 -14 0 0 0 7 0 | Surreal 0 0 7 -14 0 0 0 7 0 | Major 15 15 0 -14 0 0 0 0 0 | Mareves 14 14 0 -14 0 0 0 0 0 | Balpare 13 13 0 -14 0 0 0 0 0 | Orias 12 12 0 -14 0 0 0 0 0 | Calamity 0 5 0 -14 0 0 0 0 0 | Chasm 0 0 0 -14 0 0 1.15 0 20 | Sultan 0 0 0 -14 0 0 1.15 0 20 | Cataclysm 5 0 0 -14 0 0 0 0 0 | Celestial 0 0 0 -14 0 0 0 0 0 | Crisis 0 0 0 -14 0 -10 0 0 0 | Subroc 0 0 0 -14 0 0 0 0 0 | Shooting-Star 0 0 15 -13 0 0 0 0 0 | Judgement 0 0 14 -13 0 0 0 0 0 | Judgment 0 0 14 -13 0 0 0 0 0 | Dispel 0 0 13 -13 0 0 0 0 0 | Glacial 0 0 12 -13 0 0 0 0 0 | Nova 0 0 11 -13 0 0 0 0 0 | Universe 0 0 10 -13 0 0 0 0 0 | Guard 0 0 9 -13 0 0 0 0 0 | Sergeant 0 0 8 -13 0 0 0 0 0 | Royal 15 15 0 -13 0 0 0 0 0 | Magus 14 14 0 -13 0 0 0 0 0 | Minor 13 13 0 -13 0 0 0 0 0 | Banders 12 12 0 -13 0 0 0 0 0 | Jubilee 0 5 0 -13 0 0 0 0 0 | Bliss 0 0 0 -13 0 0 1.15 0 20 | Blizzard 0 0 0 -13 0 0 0 0 0 | Double 0 0 15 -12 0 0 0 0 0 | Hell 0 0 14 -12 0 0 0 0 0 | Flare 0 0 13 -12 0 0 0 0 0 | Bite 0 0 12 -12 0 0 0 0 0 | Chief 0 0 11 -12 0 0 0 0 0 | Lords 0 0 10 -12 0 0 0 0 0 | Gods 0 0 9 -12 0 0 0 0 0 | Marquis 0 0 8 -12 0 0 0 0 0 | Spear 0 0 7 -12 0 0 0 5 0 | Sublime 0 0 0 -12 0 0 0.57 0 15 | Sword 0 0 0 -12 0 -20 0 0 0 | Berserk 15 15 0 -11 0 0 0 0 0 | Volac 15 15 0 -10 0 0 0 0 0 | Gridlock 0 0 15 -5 0 0 0 0 0 | Arena 0 0 14 -5 0 0 0 0 0 | Enlightened 0 0 12 -5 0 0 0 0 0 | Laser 14 14 0 -5 0 0 0 0 0 | Bandit 0 0 0 -5 15 0 0 0 0 | Stronghold 0 0 0 -5 14 0 0 0 0 | Orpheus 0 0 0 -5 12 0 0 0 0 | Agareth 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | Asmodi 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | Kobal 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | Navas 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | Warrior 20 20 20 0 0 0 0 0 0 | King 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | Shining 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | Skud 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | Vita 15 15 20 0 0 0 0 0 0 | Wizard 14 14 20 0 0 0 0 0 0 | Hornet 13 13 20 0 0 0 0 0 0 | Greave 12 12 20 0 0 0 0 0 0 | Aloken 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | Hound 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | Luciper 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | Proson 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | Tobit 19 19 19 0 0 0 0 0 0 | Cavallino 15 15 19 0 0 0 0 0 0 | Valkyrie 14 14 19 0 0 0 0 0 0 | Stein 13 13 19 0 0 0 0 0 0 | Komodo 12 12 19 0 0 0 0 0 0 | Baehr 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Black 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Ghast 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Neophyte 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Neopyte 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Zelator 18 18 18 0 0 0 0 0 0 | Lion 15 15 18 0 0 0 0 0 0 | Corona 13 13 18 0 0 0 0 0 0 | Lamia 12 12 18 0 0 0 0 0 0 | Horas 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | Mage 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | Punch 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | Sabnec 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | Soras 17 17 17 0 0 0 0 0 0 | Pinch 15 15 17 0 0 0 0 0 0 | Viking 14 14 17 0 0 0 0 0 0 | Guiness 13 13 17 0 0 0 0 0 0 | Stalker 12 12 17 0 0 0 0 0 0 | Broken 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | Grigori 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | Kamizin 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | Nisroch 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | Zepplin 16 16 16 0 0 0 0 0 0 | Seraphim 15 15 16 0 0 0 0 0 0 | Pride 14 14 16 0 0 0 0 0 0 | Imperial 13 13 16 0 0 0 0 0 0 | Liquid 12 12 16 0 0 0 0 0 0 | Fate 16 16 15 0 0 0 0 0 0 | Heavens 15 15 15 0 0 0 0 0 0 | Galaxy 14 14 15 0 0 0 0 0 0 | Raptor's 12 12 15 0 0 0 0 0 0 | Devil 11 11 15 0 0 0 0 0 0 | Flail 10 10 15 0 0 0 0 0 0 | Pilum 9 9 15 0 0 0 0 0 0 | Ganymede 0 0 15 0 0 0 1.15 15 20 | Genji 0 0 15 0 0 0 0.57 0 15 | Garuda 0 0 15 0 0 0 0 0 0 | Gnome 0 0 15 0 0 -30 0 0 0 | Guardian 0 0 15 0 0 0 0 8 0 | Hawkeye 0 0 15 0 0 0 0 0 0 | Hera 0 0 15 0 0 -30 0 10 0 | Sephia 11 11 14 0 0 0 0 0 0 | Blacksoul 10 10 14 0 0 0 0 0 0 | Ace 0 0 14 0 0 0 0 0 0 | Dreamless 0 0 14 0 0 0 0 15 0 | Duel 0 0 14 0 0 0 0 0 0 | Grand 14 14 13 0 0 0 0 0 0 | Frost 12 12 13 0 0 0 0 0 0 | Amraam 0 0 13 0 0 0 0 0 0 | Scream 18 18 12 0 0 0 0 0 0 | Hommage 15 15 12 0 0 0 0 0 0 | Zodiac 14 14 12 0 0 0 0 0 0 | Spike 9 9 12 0 0 0 0 0 0 | Phoenix 0 0 12 0 0 0 0 0 0 | Crimson 18 18 11 0 0 0 0 0 0 | Ranger 15 15 11 0 0 0 0 0 0 | Pranger 15 15 11 0 0 0 0 0 0 | Holy 13 13 9 0 0 0 0 0 0 | Mono 14 14 8 0 0 0 0 0 0 | Solid 14 14 7 0 0 0 0 0 0 | Hero 15 15 5 0 0 0 0 0 0 | Hyper 15 15 0 0 0 0 0 0 0 | Asrock 14 14 0 0 0 0 0 0 0 | Gigaarms 12 12 0 0 0 0 0 0 0 | Bane 0 0 0 0 15 -10 0.57 0 15 | Adversary 0 0 0 0 15 -30 0 10 0 | Archrival 0 0 0 0 15 -20 0 9 0 | Challenger 0 0 0 0 15 0 0 0 0 | Traitor 0 0 0 0 15 0 0 15 0 | Blockade 0 0 0 0 14 -30 0 10 0 | Slam 0 0 0 0 0 -40 0 0 0 | Widely 0 0 0 0 0 -40 0 0 0 |