Boss Token Shop: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| Bionic Core of the Phillion | | Bionic Core of the Phillion | ||
| [[File:Phillon Token Icon.png|link=]] 300 [[File:Pandea Token Icon.png|link=]] 150 [[File:Revolt Ignition Token Icon.png|link=]] 100 | | [[File:Phillon Token Icon.png|link=]] 300 [[File:Pandea Token Icon.png|link=]] 150 [[File:Revolt Ignition Token Icon.png|link=]] 100 | ||
|- | |||
| [ITEM_LINK PICTURE_LINK] | |||
| ITEM_NAME | |||
| ITEM_PRICE | |||